facebook-domain-verification=0hktdjq65f3qhvcyg7kqfzsvyspr95 <0hktdjq65f3qhvcyg7kqfzsvyspr95>

Káva z lokálnej pražiarne

Hľadáte chutnú kávu ku vám domov? Ste tu správne. U nás nájdete rôzne druhy výberových káv, ale aj kávových zmesí, či už na espresso, alebo alternatívnu prípravu kávy ako je napríklad filter. Vyberte si praženie, ktoré vám bude vyhovovať najviac. Ak preferujete alternatívne prípravy kávy ako filter, či kotyogo odporúčame vám svetlopraženú kávu s označením CITY, pre zaujímavú chuť. Máte radi horkejšie tóny pri takýchto prípravách kávy? V tom prípade zvoľte praženie CITY+, ktoré je veľmi zaujímavé aj na espresso, kde pocítite krémovú, vyváženú chuť kávy s rôznymi podtónmi. V ponuke nájdete aj bezkofeinovú kávu.

Výberová káva - jednodruhová

Hľadáte 100% arabiku? Táto sekcia bude pre vás ako stvorená. Z vyvážených chutí vám odporúčame Guatemalu s čokoládovým podtónom, a pokiaľ máte radi acidnejšie, silnejšie expresso tak Rwanda bude pre vás skutočným prekvapením ovocnej chuti!

Kávové zmesi

Potrebujete poriadnu dávku kofeínu? Siahnite po Kávovej zmesi s Robustou, ktorá obsahuje dvojnásobne viac kofeínu, ako Arabika. U nás volíme pomer 90/10 Arabika:Robusta, kvôli vyváženej chuti a lahodnej krémovej chuti. Ideálna voľba  aj pre milovníkov kapučína.

LAKAVA - ručne pražená káva

Mierové námestie 33, 911 01 Trenčín

Ak chceš mať prehľad o novinkách v našej pražiarni, prihlás sa do nášho newsletteru. Občas ti niečo napíšeme, hodíme zľavičku. 

©2018 by LAKAVA