V Trenčíne si môžete kúpiť kávu bez obalu

Káva je súčasťou každého dňa pracujúcich aj nepracujúcich ľudí. Pre niekoho ,,nakopávač“ a pre niekoho fajný dezert. To, že si ju často kupujeme v jednorázových obaloch veľmi nepomáha našej planéte.. Preto sme sa rozhodli v našej pražiarni LAKAVA aspoň trošku potlačiť konzumnosť tejto doby a prinášame vám možnosť odniesť si kávu aj inak, ako v jednorázovom sáčku. Od 01. Novembra 2019 budete mať možnosť kúpiť si kávu bez obalu. A to dvoma spôsobmi:

  1. Prinesením vlastnej nádoby
  2. Zakúpením ekologickej uzatvárateľnej nádoby

Každý deň budeme mať pripravenú čerstvo upraženú kávu aj voľne, nie len uloženú v obaloch. Navážime vám množstvo, ktoré budete chcieť, a ktoré bude k dispozícií. S touto nádobou sa môžete ku nám vždy vrátiť a zakaždým vám do nej uložíme nové množstvo čerstvo upraženej, výberovej kávy, podľa vášho gusta.

Pripravíme vám tú, ktorú máte najradšej v akom množstve chcete
Máte obavy z toho, že nebudeme mať pripravenú práve tú kávu, na ktorú máte chuť? Neváhajte nás kontaktovať – emailom, alebo telefonicky a kávu vám pripravíme na vami zvolený deň aj vo väčších množstvách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Ďalšie informácie