#TIPPRAŽIARKY, máte Frenchpress? Túto ovocnú kávu musíte ochutnať!

Ahojte, zdraví vás pražiarka z LAKAVY. Tentokrát sa s vami rozprávam trošku neštandardnou formou, ale rada by som sa s vami podelila o môjho favorita z posledného obdobia. Pokiaľ si doma radi pripravujete frenchpress určite vyskúšajte našu RWANDU z oblasti Nyamasheke.

Vábne šťavnaté tóny, ktoré vás omámia
Máte radi ovocné chute kávy? Tak to je presne to, čím táto naša Rwanda všetkých zaujme. Stačí ju len správne namlieť, zaliať, ,,pressnúť“ a môžete podávať. Mám osobne vyskúšané, že ohúri aj ľudí, ktorý nie sú až tak znalí kávopiči. Osobne som si ju rada dávala aj do kotyoga, kde vyzneli aj trošku kyslejšie tóny. Je perfektná na všetky spôsoby,..

Acidita na espresso
Pokiaľ preferujete prípravu kávy na espresso a máte radi kyslé tóny, tak vaša voľba by tiež nemala smerovať inam. Naša svetlo pražená Rwanda má totižto veľmi unikátnu chuť aj pri príprave cez kávovar. Zrovna tu ju radi nazývame, že je takou našou Africkou fackou, ale pritom je chutne, šťavnato ovocná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Ďalšie informácie