Prečo lokálna pražiareň LAKAVA, môže byť pre vás tou správnou voľbou?

Stále hľadáte svoju obľúbenú pražiareň, ktorá prinesie vašim chuťovým pohárikom pravú chuť kávy, po ktorej tak túžite? Tak sa chvíľu zastavte, usaďte sa a pozorne čítajte, pretože do Trenčína prišlo niečo nové.

Pražiareň LAKAVA sprístupnila svoju kávu aj bežným ľuďom už začiatkom leta.

Čerstvá káva, ktorá rozvoniava celým námestím
Káva v pražiarni LAKAVA sa vyznačuje najmä svojou čerstvosťou. Kávu pražíme raz až dvakrát týždenne. Práve kvôli tomu, aby sa do vašich rúk dostávali len čerstvé zrnká kávy.

Kvalita nad kvantitou je samozrejmosťou
Áno, toto hovorí skoro každá firma, vieme. A vieme aj to, že v mnohých prípadoch sú to len slová do vetra. My sa snažíme tento výrok obhájiť. Naša káva pochádza z výberových plantáži a z takzvaných microlots, čo sú malé plantáže lokálnych farmárov, ktorý sa o svoje kávovníky dôsledne starajú. Odráža sa to hlavne v kvalite kávy, vyskúšali ste už naše Kilimanjáro, ktoré pochádza práve od takýchto farmárov?

Každé kilo doslova prechádza našimi rukami
O kávové zrnká, ktoré sa dostávajú do vašich rúk sa stará naša pražiarka. Dozerá na všetku kávu, ktorú v našej lokálnej pražiarni LAKAVA ,,upečieme“. Stretnúť ju môžete aj v našom obchodíku na Mierovom námestí v Trenčíne, rada si s vami vymení svoje poznatky o káve.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Ďalšie informácie