facebook-domain-verification=0hktdjq65f3qhvcyg7kqfzsvyspr95 <0hktdjq65f3qhvcyg7kqfzsvyspr95>
Vyhledat

VÔŇA: príťažlivý bonus pre milovníkov kávy

Viete ako spoznať dobrú kaviareň, či reštauráciu? Podľa unikátnej vône, ktorú zacítite už pri vstupe do prevádzky. Nie je nič krajšie, ako keď vstúpite do kvalitnej kaviarne, či predajne s kávou a vaše čuchové bunky pohladí vôňa čerstvo mletej kávy. Dobrú kávu si však môžete vychutnať aj u vás doma, nie len vo vašej obľúbenej kaviarni.


OBCHOD A KÁVA: táto kombinácia už je na trhu niekoľko rokov. Ľudia si zvykajú na to, že aj doma si chcú dopriať šálku chutnej, výberovej kávy. Nie len v ich obľúbenej prevádzke. V súčasnosti už si v mnohých obchodoch, ako aj u nás, môžete odniesť kávu aj vo vlastnom vrecúšku, či nádobe. Alternatívu sme vymysleli aj pre náš ESHOP, kde si môžete vybrať kávu v papierovom obale, alebo do ekologickej nádoby z papiera.
Hranica medzi kaviarňou a predajom kávy, kávovarov a rôzneho príslušenstva je tenká. Je všeobecne známe, že na celkové vnímanie prevádzky vplýva nielen jej interiér, ponuka, ale aj jej umiestnenie a vôňa. Novým prírastkom medzi obchody s kávou a kávovým príslušenstvom je aj pražiareň LAKAVA, kde si kávu môžete kúpiť cez náš ESHOP, alebo v našej pražiarni v Trenčíne.Celý sortiment výberovej kávy z pražiarne LAKAVA pochádza z certifikovaných fariem, ktoré majú svoj rodný list, a presne vieme, kto sa o našu kávu, v akých rokoch staral. Preto našu výberovú kávu označujeme aj ako FAIRTRADE. Dovolíme si to povedať na základe toho, že káva od lokálnych farmárov kvalitných oblastí, je viac nákladová, pretože do nej vkladajú oveľa viac energie a väčšiu časť svojej duše.DOPRAJTE SI KÁVU AKO Z KAVIARNE

AJ DOMA.

V dnešnej dobe už si môžete aj doma pripraviť chutnú kávu ako z kaviarne. S týmto účelom sme otvárali našu pražiareň: aby ste si aj vy mohli doma vychutnať tak chutnej kávy, ako vo vašej obľúbenej kaviarni. Či už máte radi kávu cez filter, alebo si radi vychutnáte dokonalé espresso z kávovara. Neveríte nám? Otestujte našu ponuku a dajte nám vedieť, ako vám chutila výberová káva z našej pražiarne.


Prezerať ponuku.

78 zobrazení
  • Facebook
  • Instagram

LAKAVA - ručne pražená káva

Mierové námestie 33, 911 01 Trenčín

Ak chceš mať prehľad o novinkách v našej pražiarni, prihlás sa do nášho newsletteru. Občas ti niečo napíšeme, hodíme zľavičku. 

©2018 by LAKAVA