<0hktdjq65f3qhvcyg7kqfzsvyspr95> #TIPPRAŽIARKY, máte Frenchpress? Túto ovocnú kávu musíte ochutnať!
Vyhledat

#TIPPRAŽIARKY, máte Frenchpress? Túto ovocnú kávu musíte ochutnať!

Aktualizace: 6. říj 2019

Ahojte, zdraví vás pražiarka z LAKAVY. Tentokrát sa s vami rozprávam trošku neštandardnou formou, ale rada by som sa s vami podelila o môjho favorita z posledného obdobia. Pokiaľ si doma radi pripravujete frenchpress určite vyskúšajte našu RWANDU z oblasti Nyamasheke.Vábne šťavnaté tóny, ktoré vás omámia

Máte radi ovocné chute kávy? Tak to je presne to, čím táto naša Rwanda všetkých zaujme. Stačí ju len správne namlieť, zaliať, ,,pressnúť" a môžete podávať. Mám osobne vyskúšané, že ohúri aj ľudí, ktorý nie sú až tak znalí kávopiči. Osobne som si ju rada dávala aj do kotyoga, kde vyzneli aj trošku kyslejšie tóny. Je perfektná na všetky spôsoby,..
Acidita na espresso

Pokiaľ preferujete prípravu kávy na espresso a máte radi kyslé tóny, tak vaša voľba by tiež nemala smerovať inam. Naša svetlo pražená Rwanda má totižto veľmi unikátnu chuť aj pri príprave cez kávovar. Zrovna tu ju radi nazývame, že je takou našou Africkou fackou, ale pritom je chutne, šťavnato ovocná.Páčil sa vám náš článok? Pridajte si nás do vášho facebooku, alebo na váš instagram a dozvedajte sa o novinkách z našej pražiarne ako prvý!
0 zobrazení
  • Facebook
  • Instagram

LAKAVA - ručne pražená káva

Mierové námestie 33, 911 01 Trenčín

Ak chceš mať prehľad o novinkách v našej pražiarni, prihlás sa do nášho newsletteru. Občas ti niečo napíšeme, hodíme zľavičku. 

©2018 by LAKAVA