facebook-domain-verification=0hktdjq65f3qhvcyg7kqfzsvyspr95 <0hktdjq65f3qhvcyg7kqfzsvyspr95>
Vyhledat
  • Petra Poórová

Prečo lokálna pražiareň LAKAVA, môže byť pre vás tou správnou voľbou?

Aktualizace: 6. říj 2019

Stále hľadáte svoju obľúbenú pražiareň, ktorá prinesie vašim chuťovým pohárikom pravú chuť kávy, po ktorej tak túžite? Tak sa chvíľu zastavte, usaďte sa a pozorne čítajte, pretože do Trenčína prišlo niečo nové.
Pražiareň LAKAVA sprístupnila svoju kávu aj bežným ľuďom už začiatkom leta. Čím je taká výnimočná a prečo zvoliť kávu z lokálnej pražiarne radšej ako z obchodu si môžete prečítať tu.

Čerstvá káva, ktorá rozvoniava celým námestím

Káva v pražiarni LAKAVA sa vyznačuje najmä svojou čerstvosťou. Kávu pražíme raz až dvakrát týždenne. Práve kvôli tomu, aby sa do vašich rúk dostávali len čerstvé zrnká kávy.


Kvalita nad kvantitou je samozrejmosťou

Áno, toto hovorí skoro každá firma, vieme. A vieme aj to, že v mnohých prípadoch sú to len slová do vetra. My sa snažíme tento výrok obhájiť. Naša káva pochádza z výberových plantáži a z takzvaných microlots, čo sú malé plantáže lokálnych farmárov, ktorý sa o svoje kávovníky dôsledne starajú. Odráža sa to hlavne v kvalite kávy, vyskúšali ste už naše Kilimanjáro, ktoré pochádza práve od takýchto farmárov?


Každé kilo doslova prechádza našimi rukami

O kávové zrnká, ktoré sa dostávajú do vašich rúk sa stará naša pražiarka. Dozerá na všetku kávu, ktorú v našej lokálnej pražiarni LAKAVA ,,upečieme". Stretnúť ju môžete aj v našom obchodíku na Mierovom námestí v Trenčíne, rada si s vami vymení svoje poznatky o káve.


Páčil sa vám náš článok? Pridajte si nás do vášho facebooku, alebo na váš instagram a dozvedajte sa o novinkách z našej pražiarne ako prvý!


51 zobrazení
  • Facebook
  • Instagram

LAKAVA - ručne pražená káva

Mierové námestie 33, 911 01 Trenčín

Ak chceš mať prehľad o novinkách v našej pražiarni, prihlás sa do nášho newsletteru. Občas ti niečo napíšeme, hodíme zľavičku. 

©2018 by LAKAVA