facebook-domain-verification=0hktdjq65f3qhvcyg7kqfzsvyspr95 <0hktdjq65f3qhvcyg7kqfzsvyspr95>
Vyhledat

V Trenčíne si môžete kúpiť kávu bez obalu

Aktualizace: 6. říj 2019

Káva je súčasťou každého dňa pracujúcich aj nepracujúcich ľudí. Pre niekoho ,,nakopávač" a pre niekoho fajný dezert. To, že si ju často kupujeme v jednorázových obaloch veľmi nepomáha našej planéte.. Preto sme sa rozhodli v našej pražiarni LAKAVA aspoň trošku potlačiť konzumnosť tejto doby a prinášame vám možnosť odniesť si kávu aj inak, ako v jednorázovom sáčku. Od 26. Augusta 2019 budete mať možnosť kúpiť si kávu bez obalu. A to dvoma spôsobmi:


Prineste si vlastnú nádobu, alebo využite možnosť zakúpenia ekologickej uzatvárateľnej nádoby. Každý deň budeme mať pripravenú čerstvo upraženú kávu aj voľne, nie len uloženú v obaloch. Navážime vám množstvo, ktoré budete chcieť, a ktoré bude k dispozícií. S touto nádobou sa môžete ku nám vždy vrátiť a zakaždým vám do nej uložíme nové množstvo čerstvo upraženej, výberovej kávy, podľa vášho gusta.


Pripravíme vám tú, ktorú máte najradšej v akom množstve chcete

Máte obavy z toho, že nebudeme mať pripravenú práve tú kávu, na ktorú máte chuť? Neváhajte nás kontaktovať - emailom, alebo telefonicky a kávu vám pripravíme na vami zvolený deň aj vo väčších množstvách.Páčil sa vám náš článok? Pridajte si nás do vášho facebooku, alebo na váš instagram a dozvedajte sa o novinkách z našej pražiarne ako prvý!
29 zobrazení
  • Facebook
  • Instagram

LAKAVA - ručne pražená káva

Mierové námestie 33, 911 01 Trenčín

Ak chceš mať prehľad o novinkách v našej pražiarni, prihlás sa do nášho newsletteru. Občas ti niečo napíšeme, hodíme zľavičku. 

©2018 by LAKAVA