Chutnú výberovú kávu si môžete objednať DOMOV!

Čím ďalej tím viac ľudí si uľahčuje svoj život a nakupuje veci online. Ak tu máme milovníkov kávy, ktorí nemajú bežne dosah ku kvalitným pražiarňam, ale kávu milujú, ste na správnej ceste ako si dopriať chutnú kávu aj doma, bez toho aby ste museli zbytočne cestovať.

NAŠA KÁVA, PRICESTUJE KU VÁM.

Mnohí ste už možno zachytili aj to, že výberovú kávu z celého sveta z našej pražiarne LAKAVA si budete môcť čoskoro objednať aj online. A teraz sa tak aj stalo.

Ako funguje pražiareň LAKAVA, pri online objednávkach?
Kávu v našej pražiarni pražíme každú stredu. Čiže všetká káva, ktorá sa ku vám dostane je čerstvo pražená, čo vám zaručí tú najlepšiu chuť kávy, skvelú arómu a pocit spokojnosti. Objednávky spracovávame ihneď, ako ich od vás dostaneme.

Sú tu dve možnosti, prvá je taká, že máme všetku kávu, ktorú ste si objednali práve upraženú, v tom prípade ju odosielame ihneď. Druhá možnosť je taká, že časť vašej objednávky momentálne potrebujeme upražiť. V tomto prípade vašu objednávku spracujeme a odošleme v najbližšiu stredu. O všetkom vás budeme informovať, aj o tom či kávu ešte musíme upražiť, alebo vám ju môžeme hneď odoslať!

PREČO?
Chceme vám dať to najlepšie a držať slovo, že káva od nás bude chutná a čerstvá. To znamená, že pri otvorení balíčku z pražiarne LAKAVA, vás doslova pohltí lákavá vôňa chutnej výberovky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Ďalšie informácie